قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران

جستجوی قالیشویی در نیاوران و پیدا کردن یک شرکت معتبر که بتواند به طور کلی کارهای شستشوی قالی و رفوگری و شستشوی مبل را با یکدیگر انجام دهد،کار اسانی نیست. اما شرکت قالیشویی ایرانمهر یک شرکت قالیشویی در نیاوران با همهء خدمات فوق است.کار رفوگری فرش شما با اطلاع شما و به دلیل اینکه هنگام شستشو میزان پارگی بیشتر نشده و فرش از بین نرود، انجام می‌گیرد. این شرکت همچنین تصمیم گرفته است با توجه به اینکه معمولا در ایران کار تمیز سازی منزل همزمان و در فصول خاصی صورت می‌پذیرد، خدمت شستشوی مبل را نیز به خدمات خود اضافه نماید. پس در حقیقت با یک تلفن خدمات مبلشویی، رفوگری و قالیشویی به آنها ارائه می‌شود.شرکت قالیشویی ایرانمهر با تجهیز کارخانه به ماشین‌های مدرن و اموزش کارکنان ماهر به تعهدات خود در قبال مشتری و ارائه بهترین خدمات پایبند باشد.

قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران

 

قالی چگونه شسته می‌شود؟

قالیشویی و رفوگری دو هنر وابسته به همند.اگر در هنگام شستن قالی به محل پارگی،سوختگی ،سوراخ شدگی و یا بیدزدگی توجه نشود؛ ممکن است فرش اسیب بیشتری ببیند. بنابراین شرکت‌های قالیشویی با اطلاع به مالک فرش ابتدا و قبل از تکاندن ان و آماده سازی برای شستن، فرش را رفو می‌کنند.البته هزینه رفوگری به هزینه شستشو اضافه می‌گردد.رفوگران هنرمندان چیره دستی هستند که در شناخت رنگ‌ها و انواع نخ مهارت کامل دارند و با استفاده از ابزار خاص قسمت‌های از بین رفته فرش را ترمیم می‌کنند.

مبلشویی:

مبلشویی همزمان با استفاده از انواع مبل پا گرفته است و کسانی که با این کار اشنا هستند می‌دانند ظرافت های خاص خودش را دارد.مبل‌ها به ویژه اگر از چوب باشند،به زودی نم می‌کشند و به یک سو خم می‌شوند.پس باید بلافاصله بعد از شستشوی آن‌ها آب وارد شده به آن را خشک کرد. در مبلشویی نیاوران اینکار به وسیله دستگاه خاصی انجام می‌شودمبل‌ها حتما قبل از شستشو باید لک زدایی شود. کارکنان شرکت قالیشویی ایرانمهر خوشبختانه با روش‌های برطرف کردن انواع لک از روی مبل اشنا هستند. همچنین رفوگران این شرکت به راحتی خرابی‌های مبل شما را ترمیم می‌کنند.مبل‌های چرمی اگر چه به راحتی شسته می‌شوند، اما اگر در معرض افتاب تند و یا گرمای شدید قرار بگیرند، احتمال بدشکل شدنشان خیلی زیاد است. همچنین قبل از انجام شستشوی مبل از هرنوعی باید عملیات غبار زدایی و جدا سازی مواد چسبنده از ان انجام شود.به این دلیل که هر گونه مادهء چنسبنده به مبل بعدا آب به خود گرفته و باعث ایجاد لک و یا اگر طولانی مدت باشد موجب پوسیدگی رویهء مبل خواهد شد.بنابراین اگر واقعا می‌خواهید خودتان دست بکار شستن مبل‌ها شوید،حتما به نکات فوق دقت نمایید و اگر می‌خواهید کار رفوگری و شتستشوی قالی و مبل خود را به کاردان بسپارید،شرکت قالیشویی ایرانمهر در خدمت شماست.