قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه

قبل از پرداختن به مطالبی راجع به قالیشویی در زعفرانیه لازم است به تعریفی کامل و جامع درباره فرایند قالیشویی بپردازیم.

به طور کلی قالیشویی به حرفه یا عمل نظافت و شستن قالی و فرش گفته می شود که متریال هایی نظیر مواد شوینده و آب، نسبت به فرایند لکه بری، غبار روبی و شست و شوی فرش ها اقدام می کند. به همین علت است که این فرایند از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است و رعایت ترفند ها و اصول و قواعد آن نه تنها باعث می شود تا فرش و قالی مورد نظر کیفیت اولیه خود را حفظ کند بلکه باعث حفظ و حتی افزایش زیبایی و جذابیت آن نیز می شود. معمولاً عمل قالیشویی در گذشته به صورت دستی صورت می گرفت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن متدهای به روز و دستگاه های مدرنیته، این روند بسیار آسان تر و سریع تر انجام می شود. آنچه که در وهله اول قالیشویی ضرورت دارد حفظ و ارتقای کیفیت قالی است و سپس از بین بردن و حذف تمامی آلودگی ها و لکه هایی است که طی زمان های طولانی در آن ایجاد شده اند. ما در این مطلب می خواهیم به معرفی کامل قالیشویی در زعفرانیه و مزایای بارزی که با خود برای فرش هایتان به ارمغان می آورد بپردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه یکی از مجرب ترین و کارآمد ترین قالیشویی های نواحی تهران است که طیف وسیع و گسترده ای از شستن و نظافت انواع فرش های دستبافت، ماشینی، موکت و… را شامل می شود. از آنجایی که مواد شوینده نقش مهمی را در فرایند قالی شویی و چربی زدایی و لکه بری قالی ها برعهده دارد در نتیجه این شرکت خدماتی، با استفاده از مرغوب ترین مواد شوینده از معتبرترین برندهای دنیا، کیفیت اولیه فرش هایتان را تضمین می کند. همچنین از دستگاه های به روز و تجهیزات مدرنی استفاده می کند که آب گرم و مواد شوینده را به حالت اسپری روی فرش هایتان پاشیده و به صورت هم‌زمان آب را به همراه هر نوع آلودگی و کثیفی را تخلیه می کند. این روش که به آن استخراج آب گرم گفته می شود یکی از مؤثرترین روش های شستن قالی است که بسیاری از تولیدکنندگان و کارشناسان فرش آن را تائید می کنند.

قالیشویی در منطقه زعفرانیه با داشتن نشان افتخار پاکیزگی و اطمینان و همچنین با بیش از سه دهه سابقه پرافتخار در زمینه نظافت و شست و شوی قالی های مختلف، فعالیت خود را برای اولین بار در سال ۱۳۳۰ آغاز نمود و در طول تمامی این سال ها توانست کیفیت خدمات خود را به بهترین و مطلوب ترین شکل ممکن حفظ و ارتقا نماید. جالب است بدانید که این قالیشویی اولین و بهترین قالیشویی در منطقه زعفرانیه تهران است که عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران نیز می باشد.

برخی خدمات قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در منطقه زعفرانیه با برخورداری از امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود فرایند شست و شو با عالی ترین و نازل ترین قیمت ها برای مشتریان خود انجام می دهد. مرمت سازی، بازسازی، چرم دوزی، ریشه زنی و همچنین رنگ برداری انواع فرش های مختلف، خشک شویی خوشخواب، خشک شویی فرش در محل و… از دیگر خدمات این کارخانه قالیشویی معتبر است.

 

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه