قالیشویی در جنوب تهران

قالیشویی در جنوب تهران

 

بهره مندی از خدمات قالیشویی در جنوب تهران

برای بهره مندی از خدمات فوق العاده ی قالیشویی در جنوب تهران همین اکنون با ما در ارتباط باشید. در ادامه سعی داریم به برخی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط قالیشویی در جنوب تهران از جمله رفوگری اشاره کنیم و نکات ارزشمندی را در این راستا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. قالیشویی در جنوب تهران با ارائه ی بهترین کیفیت کار در زمینه ی شستشوی انواع مختلف فرش و قالی در خدمت شما عزیزان است . می توانید با استفاده از شماره های موجود در اولین صفحه ی وب سایت مان اقدامات رزرو و اطلاعات کامل در مورد هزینه های پیشنهادی را از همکاران ما به دست آورید. با ما کیفیت بی نظیر و تمیزی کامل فرش های موجود را تجربه کنید در راستای رضایت مشتریان عزیزمان در قالیشویی در جنوب تهران سعی کرده ایم در کوتاهترین مدت زمان سفارش های درخواستی شما تحویل گیرد.

در قالیشویی در جنوب تهران با در نظر گرفتن جنس فرش و قالی های ارائه شده روش شستشوی مختلف و البته مواد شوینده ی متفاوتی استفاده می شود به عنوان مثال برای شستشوی فرش های دستباف روش های سنتی به کار می رود در حالی که از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای شستشوی فرش های ماشینی استفاده می شود این امر سبب می شود هیچ گونه آسیبی به الیاف و یا جنس آن وارد نشود. قالیشویی در جنوب تهران با اخذ مجوز قالیشویی زیر نظر اتحادیه رسمی قالیشویان فعالیت دارد و بر این اساس همه ی استانداردی مورد نیاز برای مراقبت کامل در حین شستشو در نظر گرفته می شود. در قالیشویی در جنوب تهران هموار مواد شوینده های مختلفی با در نظر گرفتن الیاف به کار رفته در فرش در نظر گرفته می شود، عدم توجه در این مورد می تواند الیاف فرش را خراب کند به همین دلیل باید اصول های خاصی نیز در مراحل شستشوی فرش مد نظر قرار گیرد.

مزیت قالیشویی در جنوب تهران

بهره مندی از خدمات قالیشویی در جنوب تهران مزیت های فوق العاده ای دارد از جمله مهمترین آنها می توان :

 • هزینه های درخواستی بسیار معقول
 • موقعیت و دسترسی بسیار آسان
 • پیگیری و دریافت سفارش ها در کوتاهترین مدت زمان
 • تضمین کیفیت کار

را در نظر گرفت. ما اینجا هستیم تا با کیفیت ترین خدمات را در زمینه ی شستشوی کامل فرش هی منزل شما را ارائه دهیم. در صورتی که میزان سفارش های بیش از حد مشخص باشد می توانید از تخفیف های ویژه ای در این زمینه نیز بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه همین اکنون با شماره های موجود با قالیشویی در جنوب تهران در تماس باشید.

رعایت نکردن برخی از اصول ساده در شستشوی فرش می تواند با گذر زمان و یا حتی در همان اولین مرحله خطرات جدی را به الیاف فرش به وجود آورد به گونه ای که ممکن است شما فرش مورد نظر خود را به منظور تمیزی آن به قالیشویی تحویل دهید ولی بعد از شستشو رنگ و الیاف ان کیفیت قبلی خود را از دست دهد به همین دلیل است تاکید می شود هموار در این زمینه کار را به کاردان بسپارید. قالیشویی در جنوب تهران مفتخر آن است در همه ی این سال ها با ارائه ی کیفیت عالی توانسته رضایت شما عزیزان را به دست آورد. اعتبار ما رضایت شما است به همین دلیل سعی داریم با ارائه ی بهترین خدمات توجه شما را به دست آوریم.

 

خدمات قالیشویی در جنوب تهران

در ادامه سعی شده است به طور کلی به برخی از مهمترین خدمات قالیشویی در جنوب تهران اشاره کنیم. در قالیشویی در جنوب تهران علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری از جمله :

شیرازه بافی : شیرازه بافی به عملیاتی گفته می شود که در آن کناره های فرش گره می خورد و از این طریق می توان از فاصله گرفتن تار و پود آن به طور کامل جلوگیری کرد. گذر زمان استفاده ی بیش از حد از فرش سبب گسستن تار و پود آن میشود شیرازه بافی میتواند راهکار مناسبی برای این مشکل در نظر گرفته شود.

رنگبرداری : رنگبرداری از دیگر خدماتی است که در قالیشویی در جنوب تهران انجام می شود. تداخل رنگ در فرش  دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و این عمل زیباییو طرح بکار رفته در فرش را از بین می برد. رنگبرداری نیازمند فعالیت و عملیات پیچیده ای است و اگر تخصص کافی در این زمینه نباشد ممکن از اوضاع بدتر شود و فرش مورد نظر زیبایی خود را به طور کامل از دست دهد . ما با داشتن تجربه و تخصص کامل در این زمینه سعی در ارائه بهترین کیفیت کار هستیم.

مبل شویی : مبل شویی با استفاده و البته در نظر گرفتن ابزارهای خاص مانند دستگاه خشک کن ، وکیوم و جاروبرقی صورت می گیرد. ما در مبل شویی حساسیت بیشتری را مد نظر قرار داریم. اگر چه برای خشک کردن مبل از دستگاه خشک شویی استفاده خواهیم کرد ولی پیشنهاد ما آن است معمولا بعد از سه تا چهار ساعت از آنها استفاده کنید.  

در حین ثبت سفارش خود می توانید با مشخص کردن مورد نیاز اطلاعات کامل در مورد هزینه های درخواستی و مدت زمان لازم برای دریافت سفارش را به دست آورید.

 

روش های شستشو فرش در قالیشویی در جنوب تهران

روش های مختلفی برای شستشوی فرش در قالیشویی در جنوب تهران در نظر گرفته می شود. هر کدام از روش ها مطابق با جنس فرش و قالی مورد نظر است. از روش های سنتی تا روش های تمام اتومات می تواند برای رسیدن به کیفیت عالی در نظر گرفته می شود. همکاران ما ابتدا با در نظر گرفتن جنس و الیاف فرش مد نظر سعی دارند روش شستشوی مناسبی را در پیش بگیرند. هر کدام از روش های موجود با در نظر گرفتن مراحل و اصول ای خاصی اجاره می شود شما می توانید در کوتاهترین مدت زمان فرش های خود تمیز و مثل نو دریافت کنید. امروزه در بسیاری از قالیشویی ها از روش های تمام اتومات استفاده می شود ولی در نظر داشته باشید برای شستن فرش های دستباف استفاده از انواع مختلف از دستگاه های مدرن و تجهیزات اتومات می تواند نتیجه ی مطلوبی به همراه نداشته باشد زیرا تار و پود به کار رفته در این نوع از فرش های دستباف به دلیل ظرافت موجود نیازمند حساسیت بیشتری هستند به همین دلیل استفاده از روش های سنتی در شستن این محصولات کارایی بهتری خواهد داشت. از سوی دیگر در نظر داشته باشید هزینه ی درخواستی با در نظر گرفتن نوع روش به کار رفته برای شستشو می تواند متغیر باشد.

 

 

نحوه ی ثبت سفارش در قالیشویی در جنوب تهران

برای ثبت سفارش در قالیشویی در جنوب تهران می توانید ابتدا با تماس با ما اطلاعات کاملی را به دست آورید سپس همکاران ما مراحل ثبت سفارش را در اختیار شما قرار می دهند . معمولا به محض نهایی شدن سفارش شما ،فرش های مورد نظر به محل شستشوی انتقال داده می شود و اقدامات شستشو آغاز می گردد. شما می توانید در کوتاهترین مدت زمان سفارش های خود را تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که در برخی از دوره ها به عنوان مثال ایام نزدیک به عید نوروز به دلیل بالا بودن حجم زیاد سفارش ها پیشنهاد ما آن است که مراحل ثبت سفارش خود را هر چه سریعتر نهایی کنید. فرش های شما با بسته بندی کامل در زمان اعلام شده قابل دریافت از درب منزل می باشد.معمولا هیچ گونه تاخیری در زمان اعلام دشه نخواهد بود و اگر به نا به مشکل به وجود آمده در زمان تحویل تاخیری صورت گیرد همکاران ما اطلاعات مربوط را از قبل در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

مراحل شستشو فرش در قالیشویی در جنوب تهران

برای شستشوی فرش در قالیشویی در جنوب تهران روش و مراحل مختلفی دنبال می شود . از جمله مهمترین مراحلی که در بسیاری از موارد مد نظر قرار می گیرد می توان به :

 • غبارگیری اولیه(هم به صورت دستی و هم با دستگاه)
 • غبارگیری مکانیکی(با ضربه زن های مکانیکی انجام می گیرد)
 • غبارگیری عمیق(استفاده از دستگاههای نانو تکنولوژی)
 • شستشوی یکپارچه(استفاده از دستگاههای اتوماتیک)
 • خشک کردن (استفاده از دستگاههای خشک کن صنعتی یا به کارگیری گرمخانه ای)
 • بازرسی (بهره مندی از تجربه ی کارشناسان کنترل کیفیت)
 • رفو و لکه گیری(استفاده از روشهای سنتی)

 

استفاده از مواد شوینده ی مرغوب در قالیشویی در جنوب تهران

در قالیشویی در جنوب تهران از مواد شوینده ی مرغوب برای شستشوی انواع مختلف از فرش ها استفاده می شود این امر سبب می شود که هم تمیزی کاملی حاکم شود و هم الیاف فرش بدون آسیب باقی می ماند. هر کدام از مواد شوینده دارای مزیت و البته معایبی می باشد به همین دلیل باید با در نظر گرفتن ارزیابی های خاص آنها را انتخاب کرد به عنوان مثال ممکن است برخی از انها توانایی شستشوی کامل و از بین بردن لکه را نداشته باشد و اصولا استفاده از آنها نتیجه ی درخشانی به همراه نداشته باشد از سوی دیگر لازم به ذکر است برخی از مواد شوینده نیز به دلیل داشتن قدرت قلیایی بالا می توانند علاوه بر از بین رفتن لکه به از بین رفتن الیاف نیز منجر شوند به همین دلیل باید تدابیر لازم برای استفاده از مناسب ترین نوع مواد شوینده در نظر گرفته شود. ما با داشتن تخصص کافی در این زمینه و البته تجربه ی لازم به راحتی می توانیم مناسب ترین اصول کار را برای شستشوی فرش ها در نظر بگیریم به همین دلیل است که توانسته ایم رضایت شما عزیزان را به دست آوریم.

هزینه ی درخواستی برای شستشوی فرش در قالیشویی در جنوب تهران

هزینه ی درخواستی برای شستشوی فرش در قالیشویی در جنوب تهران با در نظر گرفتن سایز فرش و البته جنس الیاف آن می تواند متفاوت باشد البته روش و شیوه ی خاصی که قرار است در شستن این روش مورد استفاده قرار گیرد نیز تا حدودی در قیمت نهایی تاثیر گذار است . برای کسب اطلاعات در مورد هزینه های درخواستی می توانید قبل از هر گونه ثبت سفارشی با شماره های  موجود با ما در ارتباط باشید . همکاران ما در بخش ثبت سفارش با دریافت اطلاعاتی در مورد نوع فرش مورد نظر به طور میانگین هزینه های درخواستی را در اختیار شما قرار خواهند داد. توجه کنید اگر انتقال فرش های مورد نظر نیز اگر به عهده ی قالیشویی در جنوب تهران باشد در این صورت هزینه ای اضافی تر نیز در نظر گرفته می شود. ناگفته نماند جهت کسب رضایت مشتریان عزیزمان در نظر داریم با ارائه ی نازلترین هزینه ها در خدمت شما باشیم. اطلاعات کامل را می توانید از طریق تماس تلفنی با ما به دست آورید.

 

 

نکات دانستنی در مورد قالیشویی در جنوب تهران

در قالیشویی در تهران نکات ویژه ای برای شستشوی فرش ها در نظر گرفته می شود. قالیشویی در تهران با بهره مندی از خدمات قالیشویی مدرن و سنتی در خدمت شما است. در قالیشویی سنتی فرش مد نظر با استفاده از دستگاه های قدیمی و سنتی از جمله دستگاه شلاق زن شستشه می شود و برای خشک کردن قالی نیز معمولا از دستگاه های خشک کن با درب و یا استفاده از دستگاه های خشک کن بدون درب در اولویت قرار می گیرد. در حالیکه در قالیشویی مدرن یا استفاده از دستگاه های نیمه اتومات قضیه کاملا متفاوت است از این روش همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد برای شستن فرش های ماشینی استفاده می شود. استفاده از دستگاه های نیمه اتومات معمولا نیازمند هزینه های کلان برای راه اندازی  کارگاه نمی باشد در این روش معمولا مراحل شستشوی قالی به دو مرحله دستی و استفاده از دستگاه های مختلف صورت می گیرد.

شستشو با استفاده از دستگاه های تمام اتومات از دیگر روش های شستشوی فرش می باشد . دستگاه های استفاده شده در این روش :

 • دستگاه آبگیر لوله ای
 • دار اتومات
 • دستگاه پرزگیر
 • دستگاه شستشوی مکانیزه میزی و دیسکی
 • دستگاه گردگیر
 • دستگاههای ریلی اتومات

 با ما به عنوان یکی از بهترین قالیشویی در تهران می توانید فرش های منزل خود را با اطمینان کامل از تمیزی آنها  در کوتاهترین مدت زمان دریافت کنید.  هماهنگی های لازم را از طریق تماس تلفنی در همه ی ساعات روز می توانید نهایی کنید.

 

تلفن تماس ما: ۱۸۴۶

برای سفارش آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک کنید

 

 

دکمه سفارش انلاین

دکمه سفارش انلاین

 

 

برای مشاهده مطلب قالیشویی میتوانید سایت ویکی پدیا را دنبال کنید