قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن

شماره تماس چهار رقمی قالیشویی : ۱۸۴۶

 

شستوی فرش و قالیشویی در جردن ممکن است به راحتی به نظر نیاید اما جای نگرانی نیست. شرکت قالیشویی ایرانمهر با سابقهء سال‌ها قالیشویی در نزدیکی شماست و با برعهده گرفتن شستشوی تضمینی فرش شما نگرانی شما را کاهش می‌دهد.قالیشویی ایرانمهر با کادری مجرب و مورد اعتماد و ماشین‌های مدرنی که به خدمت گرفته است؛ در نگهداری و تمیزی فرش شما کمال سرعت و دقت را انجام داده و پاسخ اعتماد شما را با صداقت کامل خواهد داد. اما اگر می‌خواهید فرش خودتان را در خانه بشویید، شعبهء شرکت قالیشویی در جردن با کمال افتخار آن را به شما آموزش می‌دهد.

قالیشویی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

قالیشویی در منزل اغلب به نیروزی فراوان جهت جابجایی فرش و شستن آن دارد.بنابراین اغلب موارد همکاری چند زن و یا مرد با زن در خانه ضروری می‌نماید.فرش‌های ایرانی اغلب بعد از شستشو به میزان قابل توجهی افزایش وزن دارند،بنابراین جمع و پهن کردن ان بعد از شستن به انرژی فراوانی نیازمند است.خوشبختانه درشرکت قالیشویی ایرانمهر نیروهای کارامدی هستند که وظیفهء حمل و نقل فرش‌ها را برعهده گرفته و کار شما را راحت نموده‌اند.

 

قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن

 

بعد از آن که گرد و غبار دو روی فرشتان را به خوبی تکانده و مواد چسبیده با آن را به آرامی از آن جدا نمودید، فرش را در حیاط پهن کنید. قبل از آن زیر فرش را کاملا جارو بزنید تا مواد سفت مثل سنگ ریزه‌ها و یا نوک تیز مانند انواع پیچ‌ها موجب سوراخ و یا پاره شدن فرش شما نشوند. استفاده از پاروهای نامناسب یا برس‌های سفت باعث نخ نما شدن فرش شما در مدت کوتاه خواهد شد.برای جلوگیری از این امر حتما فرشتان را در جهت خواب آن و با پاروها و یا دستکش‌های مناسب لباسشویی شستشو دهید. برخی در هنگام شستن قالی از قوی‌ترین شویندهء موجود در بازار استفاده می‌کنند حال آن که این امر گاهی باعث می‌شود رنگ‌های مختلف سرد و گرم فرش مخلوط شده و ظاهر فرش را خراب کند.شوینده باید با توجه به میزان رنگ‌دهی فرش انتخاب شود.اغلب شوینده‌هایی که قلیایی یا بازی فراوان هستند رنگ فرش را به سرعت از بین می‌برند.

فرش را چگونه خشک کنیم؟

همانطور که در شستشوی فرش باید پشت و روی فرش و ریشه‌ها را با دقت و چداگانه شست، در خشک کردن فرش هم باید اجازه بدهیم دو طرف فرش کاملا در آفتاب خشک شود. زیرا اگر خواسته باشیم قالی را از سمت رو در آفتاب بگذاریم، الیاف به مدت طولانی‌تری در معرض نور خورشید بوده و احتمال از بین رفتن رنگ آن به شدت بیشتر خواهد بود.همچنین اگر فرش را ازقسمت پشت ان پهن کنید ممکن است البف خوب خشک نشده و فرش بو بگیرد.مزیت قالشویی ایران مهر هم در این است که علاوه براینکه ازمایشات رنگ دهی الیاف با دقت انجام می‌شود، فرش شسته شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن خشک خواهد شد تا فرش بو نگیرد و الیاف در جوار آفتاب از بین نرود.

 

شماره تماس چهار رقمی قالیشویی : ۱۸۴۶