شستشوی تابلو فرش

شستشوی تابلو فرش

 

شستشوی تابلو فرش چگونه است

تابلو فرش‌ها زیبایی دیوارهای خانه‍‌اند و خیلی دیر کثیف می‌شوند. با این حال گذشت زمان آنها را نیز پراز گرد و غبار می‌کند.بنابراین لازم است برای غبار زدایی وشستشوی دوده‌ها و سایرمعلقات در هوا هراز چندی تابلوفرش‌ها را نیز بشوییم. تابلو فرش‌ها ظریفند و بهتر است آن را به قالیشویی معتمد خود بسپاریم.

روش شستشوی تابلو فرش در کارگاه‌های قالیشویی به ترتیب زیر است:

ابتدا از شما می‌خواهند تابلو فرش را از قاب آن جدا کنید و سپس با دریافت رسید آن را به کارگاه بسپارید.

گردو غبار تابلو فرش را با تکاندن و سپس جاروی برقی که دهانه لوله آن کاملا تمیز است گرفته می‌شود.

امتحان رنگ دهی الیاف تابلو فرش ضروریست زیرا اگر رنگ تابلو فرش پراکنده شود از قیمت آن به شدت کاسته می‌شود.

تابلو فرش به جهت ظرافت باید حتما بادست شسته شود. برای این منظور صابون مایعی انتخاب می‌شود که اسیدیته کم داشته باشد و ابدا قلیایی نباشد.

صابون را در اب حل میکنند و هم می‌زنند تا کف کند، سپس با کف حاصله در جهت خواب تابلو فرش کشیده می‌شود.تا خوب شسته شود.از اب صابون روی تابلو فرش کشیده نمی‌شود زیرا باعث می‌شود مدت طولانی تری اب در الیاف باقی بماند؛حال آن که تابلو فرش باید به زودی خشک شود.علاوه بر ان ماندن اب روی الیاف تابلو فرش باعث زبر شدن الیاف می‌شود که از کیفیت آن می‌کاهد.

بعد از تمیز شدن کامل تابلو فرش آن را در محیطی که آفتابی نیست ولی گرم است قرار می‌دهند تا خوب خشک شود.

تابلو فرش نباید روی بند یا نرده پهن شود،چرا که ممکن است اثر بند یا نرده روی آن بماند و از کیفیت فرش بکاهد.

پس از خشک شدن تابلو فرش با شما تماس گرفته می‌شود تا آماده باشید تا تابلو فرش به شما تحویل داده شود.

 

شستشوی تابلو فرش

شستشوی تابلو فرش

قالیشویی ایرانمهر

قالیشویی ایرانمهر با داشتن شعبات متفاوت در سراسر تهران بزرگ کار خدمت رسانی به مشتریان عزیز را برعهده دارد. این شرکت که بنا به گفته مشتریان قدیمی‌اش تعهد و مهارت و سرعت عمل را با هم ادغام نموده است،انواع خدمات رائه می‌شود.در شرکت قالیشویی ایرانمهر شستشوی تابلو فرش نیز انجام می‌شود.

قالیشویی ایرانمهر با داشتن سالها سابقه در شستشوی قالی و داشتن کادری متعهد کار تحویل و شستوی انواع قالی دستبافت،فرش ماشینی و تابلوفرش‌های نفیس شما را انجام می‌دهد.همچنین در صورت لزوم و سفارش مشتری کار رفوگری انواع فرشینه ها در شرکت انجام می‌گردد.

با شرکت قالیشویی ایرانمهر تماس بگیرید و اطمینان حاصل نمایید که تابلو فرش شما براق‌تر و تمیزتر از همیشه درمنزلتان خواهد درخشید.