بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران، با استفاده از جدیدترین روشهای شستشوی فرش و کارآمدترین پرسنل، جلوه زیبایی به فرش و خانه شما می­دهد. فرش دستباف و انواع کفپوش، با گذشت زمان، پا خوردن، گرد و غبار، و ایجاد لکه­ها، جلوه اولیه و زیبایی خود را از دست می­دهند و باعث آلودگی محیط زندگی شما می­گردند. بر اثر شست‌وشو و تمیزکاری فرش، زیبایی آنها همچنان حفظ خواهد شد، تمیزی و بهداشت به محیط زندگی شما برمیگردد و گذشته از آن بر ارزش فرش دستباف شما ‌افزوده می­شود.

 

بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران

 

مزایای شستن فرش توسط شرکت قالیشویی کدامند؟


– در اثر مرور زمان، انواع فرش و موکت، جلوه اولیه خود را از دست خواهند داد و لکه­های موجود روی آن باعث کدورت قلبی شخص در تماشای آن می­شود، با شستشوی اصولی آنها، طرح‌های زیبا، رنگ‌ها و نقوش آن، سبب آرامش روحی و تسلای دل بینندگان می­گردد.

– فرش ایرانی و طرح و نقش­های زیبای آن، در سراسر جهان، با نام ایران در هم آمیخته است. شستن فرش با اصول صحیح، در حفظ این نماد ملی میراث پدرانمان کمک می­کند.
– با استفاده از روش­های حفظ و نگهداری صحیح فرش توسط بهترین قالیشویی تهران، در حقیقت فرهنگ ملی کشور خود را حفظ کرده­ایم و در گسترش و مانایی این هنر زیبا سهیم شده­ایم.
– صنایع وابسته به صنعت فرش مثل تمیزکاری فرش، باعث رشد اقتصادی و اشتغال زایی برای گروهی از هموطنان می­گردد.

 

بهترین قالیشویی تهران، چه خدماتی را ارائه می­دهد؟


این شرکت خدماتی، با بهره گیری از جدیدترین دستگاه­ها، برای هر فرش روش­های تمیزکاری مخصوص آن را ارائه می­دهد. با استفاده از یک فرآیند دو مرحله ای، سرویس تمیزکاری و خشک کردن فرش به طور عمیق انجام می­شود. در مرحله اول، یک کارگر حرفه­ای، شامپو تمیزکننده فرش را به الیاف فرش اسپری می کند تا خاک و لکه­های عمیق جاسازی شده در فرش را از بین ببرد. پس از آن در مرحله شستشو و آبگیری، کارگر حرفه­ای با کمک رطوبت ایجاد شده، لکه­های باقیمانده را از بین می برد. با چرخش قدرتمند دستگاه تمیزکننده آبکشی و آبگیری، هر فیبر فرش عمیقا و از جهات مختلف تمیز می شود و فرش شما با تمیزی و نرمی باقی خواهد ماند. تمیز کردن فرش با بخار به عنوان یک روش تمیز­کاری ، برای حذف حداقل 97 درصد خاک و باکتری از فرش و موکت یکی از بهترین روش­های تمیز کردن فرش شناخته شده است. در این روش تمام لایه­های فرش و موکت، از سطح فرش تا بلندی تار و پودها و کف را به طور کامل تمیز می کند. بهترین قالیشویی تهران، خدمات تمیز کردن انواع فرش را به مشتریان خود ارائه داده و در نهایت، بوی تازگی و رایحه خوش را به فرش شما هدیه میدهد. خدماتی که بهترین قالیشویی تهران، برای تمیز کردن فرش انجام می­دهد، عبارتند از:

– عملیات حذف خاک و لکه ها، با تکنیک های تخصصی خود در تمیز کردن فرش، بسیاری از لکه ها را حذف می­کند و برای لکه هایی که بیش از حد مانده شده اند و به طور کامل برداشته نمی­شوند، آنها را روشن­تر می­کند تا کمتر قابل توجه باشند.
– از بین بردن بوی نامطبوع فرش کثیف، با سرویس دئودورانت فرش از آنزیم هایی برای خنثی کردن منابع بو استفاده می کند.
– با استفاده از محافظ رنگ و محافظ پوشش فرش، تاروپود فرش را بازسازی کرده، حفاظت از فرش را برای ماندگاری بهترانجام می­دهد.

 

راه­های تماس با بهترین قالیشویی تهران چیست؟


قالیشویی ایران مهر ، با چندین سال تجربه، به هزارها مشتری خوشحال و راضی خدمت کرده­است. شهرت این شرکت در طول سال­ها رشد قابل توجهی داشته، و این شهرت را مدیون نیروی انسانی باتجربه و کارآمد و نظر مثبت مشتریان خود بوده است. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس بگیرید، کافی است اندازه فرش و
نوع آن را به ایشان بگوئید و قیمت را به شما خواهند گفت. بهترین قالیشویی تهران، در حفظ و نگهداری فرش و پایا کردن این صنعت دیرینه، نهایت تلاش خود را در یاری رساندن به هموطنان انجام می­دهد